strona domowa

TVN 

TVN S.A.

ul. Wiertnicza 166
02-952 WARSZAWA
Telefon: +48 22 8566060
  • Fundacja TVN "nie jestes sam"

  • Biuro Prasowe

    • Emilia Ordon
      Dyrektor Public Relations i Komunikacji Korporacyjnej TVN SA
      tel. + 48 22 8566797
      press@tvn.pl
       
    • Biuro Prasowe
      tel. +48 22 8566500
      fax. +48 22 8566666
      prasa@tvn.pl
       
    • Joanna Górska
      Szef Zespołu PR / PR produktowy
      tel. +48 22 4536513
      kom. +48 502 555054
      j.Gorska@tvn.pl
       
    • Marek Chojnowski
      Starszy Specjalista ds. PR
      tel. +48 22 4536797
      m.chojnowski@tvn.pl
       
    • Katarzyna Walasik-Issat
      Menedżer ds. PR
      tel. +48 22 4535759
      kom. +48 516 444 149

      k.walasik-issat@tvn.pl
  • Relacje Inwestorskie

    • Dział Relacji z Inwestorami TVN S.A.
      ul. Wiertnicza 166
      02-952 Warszawa
      tel. +48 22 8566614
      investor-relations@tvn.pl
       
    • Tomasz Pozniak
      Dyrektor Działu Relacji z Inwestorami
      tel. + 48 22 8566614
      t.pozniak@tvn.pl
  • Biuro Reklamy

    • Biuro Reklamy
      tel. +48 22 8566400
      fax. +48 22 8564959
      reklama@tvn.pl
  • Dystrybucja Programów

zwiń
nc+ 

ITI Neovision Sp. z o.o.

ul. Kłobucka 23
02-699 Warszawa
Telefon: 801 044 944
    • Arkadiusz Mierzwa
      Rzecznik Prasowy, Dyrektor ds. PR i Komunikacji
      tel. +48 22 328 2865
      kom. +48 601 161 999
      arkadiusz.mierzwa@ncplus.pl
       
    • Anna Sawa
      Dyrektor Dzialu Komunikacji
      tel. +48 22 3582482
      fax. +48 22 3582301
      anna.sawa@n.pl
       
    • Michał Kocięba
      Kierownik ds. komunikacji i PR kanałów sportowych nc+
      tel. +48 22 328 2682
      kom. + 48 697 151 002
      michal.kocieba@ncplus.pl
       
    • Michał Stryjecki
      Kierownik ds. komunikacji i PR kanałów filmowych
      kom. +48 695 380 180
      michal.stryjecki@ncplus.pl
zwiń
Grupa Onet.pl 

Grupa Onet.pl

ul. Gabrieli Zapolskiej 44
30-126 Kraków
Telefon: +48 12 2774000
zwiń

Działalność